Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 8 bin personel alımı

başvuruda bulunacak olan adaylar tarafından sorgulanıyor. Bakan Mahinur Özdemir Göktaş tarafından duyurulan personel alımı ilanı sonrasında, kılavuz ve başvuru ayrıntıları merak ediliyor. Peki, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 8 bin personel alımı başvuruları ne zaman yapılacak, şartlar neler?

 

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 8 bin personel alımı için başvuruların başlayacağı tarih merak ediliyor. Sözleşmeli personel alımına ilişkin duyuru, Aile Bakanlığı’nın resmi internet sitesi üzerinden yayımlanacak. Peki, 8 bin personel alımı başvuruları ne zaman başlayacak, şartlar neler?

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, “Deprem bölgesine daha fazla destek sağlamak ve hizmetlerimizin kalitesini artırmak için yakın zamanda 8 bin sözleşmeli personel daha alacak, büyük ailemizi daha da genişleteceğiz.” ifadelerinde bulundu.

 

Başvurular 21 Şubat-11 Mart tarihleri arasında, Cumhurbaşkanlığı Kariyer Kapısı üzerinden “https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr” e-Devlet şifresi ile giriş yapılarak gerçekleştirilecek.

Sözleşmeli personel alımına ilişkin duyuru, ilan ve bilgilendirmeler Bakanlığın resmi internet sayfalarında “www.aile.gov.tr ve/veya www.aile.gov.tr/pgm” veya Kariyer Kapısı üzerinden yayımlanacak.

 

 

İlginizi Çekebilir;  Oyun Geliştirme ve Kodlama Rehberi - 2024

Yorum yapın