Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar – 2024

Çalışmayan ev hanımlarının da özellikle internet üzerinden yapacakları giyim alışverişleri için yoğun bir şekilde kredi kartına ihtiyaçları vardır. Sigortası olmadığı için bayanlara kredi kartı verilip verilmeyeceği merak edilmektedir. Bu yazımızda tüm merak edilen yönleri ile; çalışmayan ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar, sigortası olmayan kadınlara kredi kartı veren bankaların hangileri olduğunu ve 2024 yılı itibari ile ne hızlı başvuru kanallarının hangileri olduğunu yazdık.

 

Çalışmayan Ev Hanımlarına Anında Kredi Kartı

Ev hanımları adı üstünde evde oldukları için çalışmıyor gözüktükleri için bankalar tarafından gelir belgesiz müşteri sınıfında yer almaktadır. Bankalar kredi kartı verirken gelir belgelerine önem verdiği için çalışmayan ev hanımlarının durumu da merak edilebilmektedir.

İnternet üzerinden, özellikle trendyol ve son zamanlarda Instegram gibi yerlerden online sanal alışveriş oranı çok arttı. Bu alışverişleri de genelde ev hanımları yapmaktadır. Bankalar da bu büyük pastadan pay almak için bayanlara sık sık kredi kartı teklifleri sunmaktadır. Buna çalışmayan ev hanımları da dahildir. Bu bayanlara özel kart basan bankalar arasında;

2024 Yılı En Kolay Ev Hanımına Kredi Kartı Veren Bankalar Şunlardır

1- Türkiye İş Bankası

2- Akbank

3- DenizBank

4- Garanti Bankası

5 YapıKredi Bankası

Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi Kartı Başvurusu

Kamu bankaları arasında ev hanımlarına en kolay ve en hızlı kredi kartı veren bankalar arasında Ziraat Bankası yer almaktadır. Ziraat Bankası ev hanımlarına aynı gün içinde yapılan kart başvuruları için anında onay vermektedir. Sadece kart sahibi olacak bayanın varsa eşinin kara listede olmaması önemli bir konu olacaktır. Ailecek kara listeye alınan bayanlara kart verilmez. Ama bu durumun olmaması durumunda ev hanımlarına banka tarafından hemen kart başvurusu onaylanıp kartı elden verilmektedir.

İlginizi Çekebilir;  Futbol ve Spor Dallarından En Güncel Haberler - 2024

Ev Hanımlarına PTT (Postane) Kartı

Postane (PTT) tarafından verilen diğer bir bankacılık hizmeti de ev hanımlarına verilen kredi kartlarıdır. Ev hanımlarına ptt tarafından düşük limitli kredi kartları verilmektedir. Bu kartlara PTT ile anlaşması olan bankalar aracılığı sahip olabilirsiniz.

En yakın PTT şubesine giderek bayanlara özel PTT kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Bu başvuru için gelir belgesi gibi evraklar da istenmez.

 

Yorum yapın