İstanbul’da Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar- 2024

Evde ek iş imkanı 2024 yılında bayanlara en çok para kazandıran meslek haline geldi. Öyle ki iş ekibini oluşturan kişiler, hem sigortalarını yatırıp hem de evden dışarı çıkmadan evde çalışarak para kazanabilmektedir. Evde paketleme işi veren firmaların telefon numarası 2024 yılında en çok aranan konu haline geldi. Siz de bu firmalar ile iş kur vasıtası ile iletişime geçip evde para kazanmaya başlayabilirsiniz. Nasıl mı? İşte yanıtı yazımızı sonuna kadar okuyun lütfen?

Özellikle İstanbul’da paketleme işi veren firmalar sayesinde evde ek gelir elde eden binlerce kişi vardır. Birçok kişi, evlere iş veren firmaların iletişim bilgilerini, sipariş şartlarını ve kimlerin iş verdiğini merak etmektedir.

Bu yazımızda, hem ek iş veren kişilerin verdikleri ilanları hem de onlar ile nasıl iletişime geçeceğinizi anlattık. Ayda evden çıkmadan 3000 TL kazanan kadınların para kazanma teknikleri için yazımızın devamına bakınız. Evde paketleme işi veren firmalar ve telefon numaraları 2024 detayları yazımızda.

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde paketleme işi; genelde bayanlara yönelik olan; ama son zamanlarda, yaşlısı, genci, erkeği ve kadını ile herkesin başvuru yapabildiği, sipariş alabildiği ve evde çalışarak para kazanma mantığı üzerine kurulu bir iş alanıdır. Bu işi veren kişiler, fabrikadaki paketleme işinden daha ucuza bu işi yaptırabildikleri için genelde ekibi olan bayanlara ya da erkeklere bu işi fason olarak verip hem başkasına iş imkanı sağlamakta hem de işletme olarak daha karlı çıkmaktadır.
Bazı işletmeler de sigortasız olarak evde bayan çalıştırmak sureti ile paketleme işi verebilmektedir. Bu sektör her sene çok hızlı büyüdüğü için, İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye geneline yayılmış bir durumdadır. Ve aylık kazanç olarak da bazı kadınların 5 bin TL para kazandığı ifade edilmektedir. Peki bu işi veren firmaları hangileri ve kimler aracılığı ile verilmektedir? Başvuru nasıl ve nereye yapılır? İşte detaylar…

İlginizi Çekebilir;  Mobil Uygulama Pazarında Yükselme Stratejileri - 2024

Semtlere Göre Evlere İş Veren Yerler İstanbul

İstanbul içinde semtlere göre evlere iş veren yerler ve firmalar bulunmaktadır. Bakırköy, Ümraniye, Kadıköy, Sarıyer, Fatih, Küçük Çekmece, Büyük Çekmece, Bağcılar, Zeytinburnu gibi semtlerde iş veren firmalar ve yerler vardır.

Firma olarak semtlere göre evlere iş veren yerler daha çok kargo ile ya da kapıda sipariş almak sureti ile evde ek iş imkanı sağlamaktadır. Semtlere göre ek iş veren yerlerin telefon numaraları, adres bilgileri ise genelde internet üzerinde bulunamaz. Bu kişilerle iletişime geçmek için şahsen başvuru yapmanız gerekmektedir.

Bağcılar Evlere İş Veren Yerler 2024

Bağcılar semtinde evlere ek iş veren yerler genelde tekstil üzerine ek iş vermektedir. Bayanlara evde i yapma imkanı sağlayan bu firmalar kişilerin ayda 2000 TL kazanmasına imkan vermektedir. Bağcılar evlere iş veren yerler ve firmalar hakkında bilgi için aşağıya bakabilirsiniz.

Evlere İş Veren Firmalar ve Telefon Numaraları 2024

Birçok kişi para kazanmak ister. Özellikle evde çalışarak para kazanmak çok güzel bir yöntemdir. Bu nedenle kadınlar özellikle evlere iş veren kişilerin telefon numaralarını büyük bir hevesle ararlar. Peki evlere iş veren yerlerin telefon numarası ve ya da değişik bir iletişim numarası var mıdır?

Bu kişiler asla internet üzerinden ek iş veriyoruz diye telefon numarası yazmaz. Bunlar daha çok elden teslimat yaparlar. Kına paketleme, sabun paketleme, Çeyiz işi, mandal paketleme, Etiket işi, nikah şekeri işi gibi işleri genelde elden sipariş usulü ile yaparlar.

0444 lü telefon numarası ya da 0555 000 00 032li telefon numarlarından arayan kişilere dikkat edin. Bu kişilerin kapora dolandırıcısı olma ihtimalleri vardır. Bu kişiler toptan çorap, atlet gibi giyim markalarına evde fason paketleme işi veriyoruz diye ilana çıkarlar ama sizin gönderdiğiniz kapora parası sonrası ortadan kaybolurlar.

İlginizi Çekebilir;  Çevre Dostu Yaşam Tarzı ve Ürünleri - 2024

LCW, koton, zara, trendyol, hepsiburada, getir, yemeksepeti, çiçek sepeti gibi marka olmuş büyük firmalardan aradıklarını ve fason iş vereceklerini söyleyen kişilere inanmayın.

LCW ve KOTON gibi büyük firmalar telefon ile sizle iletişim kurmaz. Genelde alt bayilik olarak iş verirler siz şahsen başvuru yapamazsınız.

Evlere İş Veren Firmalar ve Eve İş Veren Kişiler (İstanbul İçi)

Bu yazımızda her ne kadar İstanbul içinde evlere paketleme işi veren firmalardan söz edecek olsak da, bu firmaların özellikle kargo ile evlere iş veren yerler olduğu düşünüldüğünde 81 İl merkezine iş gönderilebilmektedir.

Bu da başta, İzmir, Ankara, Adana, Bursa, Manisa, Denizli, Konya, Erzurum, Sivas, Eskişehir, Afyon, Mersin, Samsun, Diyarbakır, Aydın, Muğla, Balıkesir gibi büyük kent merkezlerinde oturan herkesin direkt sipariş alabileceklerini göstermektedir.

Saydığımız il merkezlerine ve özellikle İstanbul içine iş veren bu yerlerin başında küçük ve büyük tekstil fabrikaları gelmektedir. Paketleme, iplik temizleme, katlama, ütü işi, etiketleme işi gibi işler çok yoğun olarak sipariş almaktadır.

Bu da fabrika sahiplerinin daha fazla iş çıkartıp iş isteyenlere göndermesi anlamına gelmektedir. İşte iş veren bazı firmalar;

  • A&C Tekstil A.Ş
  • Beyran Tekstil
  • Nergizler Tekstil
  • Çağlayan Tekstil

Topraklar Giyim Sanayi Bu saydıklarımız İstanbul içinde fasonlar aracılığı ile evde paketleme işi veren fabrikalar olup, ayrıca il dışında da sipariş verebilmektedir. Ama uzak illere az sipariş verilmez. Toplu sipariş istenmesi durumunda hemen fabrikaların telefon numaraları aranıp iş için anlaşma yapılabilir.

Bu fabrikalar gibi yüzlerce fabrika ve küçük tekstil atölyesi evde iş verebilmektedir. İstanbul içinde hangi semtlerde yoğun sipariş verildiğini aşağıda ek olarak yazdık.

Bağcılar’da Evde Paketleme ve Tekstil İşleri veren Yerler

Bağcılar’da oturanlara yönelik olarak yine tekstil işi ağır basmaktadır. Bağcılar’da evlere iş dağıtan fason kişiler, araçları ile ev ev dolaşıp siparişleri vermekte ve daha sonra iş bitiminde siparişleri teslim almaktadır. Bunun için ödemeler iş bitimi ya da avans olarak iş öncesi alınabilmektedir. Bağcılar’da bulunan tekstil atölyelerine gidilerek şahsen iş istenebilir. Bunun için ek bir telefon numarası maalesef yoktur. Şahsen başvuru yapılması gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir;  SMM Ajanslarıyla İşbirliği Yaparak Para Kazanma Yöntemleri

Esenyurt Evde Ek İş İmkanları

Esenyurt İstanbul’un en büyük ilçesidir. Bu da en fazla iş siparişinin burada olduğu anlamına gelebilmektedir. Hem kalabalık nüfusu hem de çok fazla iş merkezinin olması nedeni ile her zaman evde iş isteyen bayanlara bir iş imkanı verilebilmektedir. Peki nasıl iş alınabilir?

Bunun için tanıdıklar size referans olmak durumdadır. Tanıdık komşu ve akrabalarınız bu işi alıp da zamanında teslim ediyorsa size de referans olup sizin de para kazanmanızı sağlayabilir. Birçok bayan internet üzerinden sipariş almaya çalışmaktadır ki bu yanlış bir adım olur. İnternet üzerinden değil; şahsen başvuru yapılmaktadır.

 

 

Yorum yapın